top of page

Анестезіологи всього світу працюють над тим, щоб аналгезія для пацієнтів була максимально дієвою

Оновлено: 14 вер. 2023 р.

Анестезіологи всього світу працюють над тим, щоб аналгезія для пацієнтів була максимально дієвою, безпечною та комфортною.


Тому обмін практичним досвідом в рамках партнерства між різними країнами  є цінним та інформативним. Нещодавно до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Львівського перинатального центру завітав керівник акушерсько-анестезіологічної резидентури The Johns Hopkins Hospital, Assistant Professor of Anesthesiology and Critical Care Medicine Олег Туркот (Oleg Turkot.). З українцем за походженням та ментальністю, ми миттєво знайшли спільну мову та попрацювали над питаннями застосування:Олег Туркот є представником Університетської клініки імені Джона Гопкінса, яка посідає третє місце у рейтингу найкращих клінік США та четверте загалом у світі.

Цей багатопрофільна медична установа не лише надає медичні послуги найвищої якості, але й проводить навчання медичних фахівців та наукові дослідження. Саме тут розробляються  американські протоколи з акушерства, акушерської анестезіології, а також з інфекційного контролю.

Наша команда лікарів-анестезіологів застосовує ті самі методики, що й американські колеги. Знеболення фізіологічних пологів чи кесарева розтину, оперативних втручань гінекологічного профілю у перинатальному центрі проводиться по аналогії зі світовими клінічними протоколами.Kommentare


bottom of page