top of page

Бібліотека майбутніх батьків

Ілона Кошова та Дмитро Мітюрєв - батьки двох чудових дітей. Досвід батьківства навіть до

лікарів не приходить відразу після народженням малятка. Це постійний та кропіткий процес взаємодії молодих батьків з новою унікальною особистістю.


Тому dimdoctors зібрали науково-популярні та розважальні книжки, які нададуть корисну

інформацію та піднімуть настрій парам в очікуванні немовляти.Мати і дитина. Практичний порадник для батьків - від зачаття до трьох років
Мати і дитина. Практичний порадник для батьків - від зачаття до трьох років

"Мати і дитина. Практичний порадник для батьків - від зачаття до трьох років", Елізабет Фенвік

Книга, яка пройшла випробовування часом.


Кожна вагітність та кожна дитина є особливими. Навіть якщо у вас вже є досвід, читання буде корисним.


Ця книга про кожен з періодів вагітності. Про забезпечення дитині найкращого початку життя. Авторка покладалась на досвід багатьох батьків, тому дає практичні поради для вирішення рутинних проблем по догляду за дитиною.

 


Вчимося годувати грудьми
Вчимося годувати грудьми

" Вчимося годувати грудьми " , Зореслава Городенчук, Ольга Шлемкевич


Наші колеги, кандидати медичних наук, лікар акушер-гінеколог 3ореслава Городенчук та лікар-неонатолог Львівського перинатального центру Ольга Шлемкевич розповідають про:


 • незамінну цінність грудного молока

 • основні правила, методику та особливості техніки годування грудьми

 • питання, пов'язаних із труднощами, які виникають у матерів під час грудного вигодовування

 • правила введення пригодовування для дітей до року.

Цікавим є розділ, де мами діляться власним досвідом грудного вигодовування.

Грудне вигодовування - це природний процес, проте опанувати його інстинктивно не завжди вдається. Годувати грудьми треба вчитися. Не випадково на сучасному етапі розвитку медицини ведення лактації та консультування з грудного вигодовування виділяють в окрему спеціальність.

Ця інформація - не лише досвід авторів, як особистий, так і професійний. Це ретельне висвітлення настанов щодо грудного вигодовування, які розробили найавторитетніші експерти світу.

Книжка призначена насамперед для вагітних та матерів новонароджених, які прагнуть годувати своїх дітей грудьми. 


Подарунок на все життя
Подарунок на все життя

"Подарунок на все життя", Карлос Гонсалес


Книжка також про грудне вигодовування від закордонного колеги, відомого педіатра та батька трьох дітей Карлос Гонсалеса, автора бестселера «Цілуйте мене міцно». У характерному для нього доброзичливому стилі автор пояснює:


 • як налагодити грудне вигодовування і чому більшість матерів здатні успішно годувати грудьми

 • як через міфи та некоректну інформацію матері можуть опустити руки і як цього уникнути;

 • як раціонально ввести прикорм, відлучити від грудей та повернутися до роботи

 • які переваги грудного вигодовування для здоров’я малюків та їхніх матерів

 • чому лікування матері або дитини не обов’язково вимагає припинення грудного вигодовування

 • як грудне вигодовування може бути успішним навіть у складних обставинах

 • важливість підтримки грудного вигодовування та як отримати до неї доступ.


 


Мамо, тату, не хвилюйтеся !
Мамо, тату, не хвилюйтеся !

“Мамо, тату, не хвилюйтеся !”, Олена Луцька, Тетяна Логвиненко


Молоді батьки налаштовані діяти правильно. Особливо, коли питання стосується здоров’я власної дитини. Нежить — це привід іти до педіатра? Коли починати збивати температуру? У книжці від практикуючої лікарки-педіатрині та інфекціоністки Олени Луцької та редакторки Тетяною Логвиненко ви знайдете симптоми й особливості найпоширеніших дитячих хвороб, рекомендації, як діяти та чого очікувати від лікування, та про які “червоні прапорці” слід повідомляти лікарю передусім.


Ця книга не замінить лікаря, але допоможе краще орієнтуватися в усьому, що відбувається з дитиною, предметніше спілкуватися з лікарем і сміливіше розпитувати його про все, що вас турбує. 


Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)
Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)

"Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)", Філіппа Перрі


Як установити міцний духовний зв’язок з малюком від моменту його народження? Книжка починається із заклику проаналізувати стосунки з батьками.


Як навчитися контролювати свої емоції, розуміти причини дитячих переживань, створювати умови, сприятливі для розвитку дитини, навіть якщо ви виховуєте її в неповній сім’ї — усе це, та багато іншої корисної інформації знайдете на сторінках цієї книжки.

Авторка пропонує комплексний підхід до процесу виховання, а не окремі поради й лайфхаки. Цей підхід стосується всього: сприйняття дитини, пропрацювання власних психологічних травм і бар’єрів та усвідомлення того, що їх не варто нав’язувати й передавати дитині. Дитино, (не) плач! Батькам про дитячі сльози
Дитино, (не) плач! Батькам про дитячі сльози

"Дитино, (не) плач! Батькам про дитячі сльози", Наталія Чуб


Навіщо нам сльози?


Чому плачуть немовлята, дошкільнята, молодші школярі й підлітки? Чим спричинений дитячий плач? І взагалі, плакати шкідливо або, навпаки, корисно? Ми плачемо від щастя, горя, розпачу, фізичного болю та збудників, які не завжди відомі загалу. Сльози — це видима верхівка айсберга, а крижана брила криється десь глибоко в океані душі. Завдання цієї книги — допомогти батькам правильно розшифровувати причини дитячих сліз, до того ж робити це легко в будь-якому віці дитини — від народження до старшого підліткового періоду. Книга навчить приймати дитячі почуття, щоби вчасно вислухати і допомогти, відреагувати в такий спосіб, щоб не заважати дитині виявляти свої емоції та давати змогу відчути батьківську підтримку. 


Книга зайнятого тата, або Малята на тата
Книга зайнятого тата, або Малята на тата
“Книга зайнятого тата, або Малята на тата”, Альона Попова , Сергій Кущ

Зараз у тренді тренінги та курси для мам про поєднання кар’єри та виховання дітей. А де взяти досвід тата?! Як отримувати задоволення від батьківства, активно проводити час з родиною і при цьому залишатися успішним чоловіком? Ця книга не просто про те, як стати класним татом. А про те, що бути татом — це неймовірно класно!


Як батькові поєднати роботу й виховання дітей? Як тато може брати участь у дорослішанні, становленні сина або дочки? У які ігри грати; як розвивати, розмовляти; як реагувати на емоції, примхи, сльози, істерики? Автори — подружжя, що має досвід виховання трьох дітей. А ця книга — покрокове керівництво для татів дітей різного віку в найрізноманітніших життєвих ситуаціях. 


Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...
Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...

"Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...", Катя Бльостка


І наостанок розважальна книга від блогерки, «матери» чотирьох синів Каті Бльостки.

Це історії про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять та ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі, незручні запитання та чоловіка-іноземця.


Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.
 

Приємного всім читання та радісного батьківства!

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page