top of page
Ручка на купі документів

ІЛОНА КОШОВА, ДИСЕРТАЦІЯ

ПЛАЦЕНТАРНА ДИСФУНКЦІЯ У ЖІНОК ІЗ РЕТРОХОРІАЛЬНИМИ ГЕМАТОМАМИ У І ТРИМЕСТРІ ВАГІТНОСТІ: ДІАГНОСТИКА ТА ТАКТИКА ВЕДЕННЯ

Список опублікованих праць за темою дисертації:

Кошова І.М. Тактика прогнозування плацентарної дисфункції у жінок групи високого ризику // Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 37. -Київ-2020.-С.127-134.

Кошова І.М. Вплив ретрохоріальної гематоми у І триместрі вагітності на перебіг гестації // Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 38. -Київ-2020.-С.19-23

Кошова І.М. Вплив ретрохоріальної гематоми у І триместрі на  розвиток плацентарної дисфункції у вагітних із варикозною хворобою // Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 39. -Київ-2020.-С.27-33.

Кошова І.М. Тактика прогнозування плацентарної дисфункції у жінок після допоміжних репродуктивних технологій // Перинатологія та репродуктологія: від наукових досягнень до практики. Електронне науково-практичне видання НУОЗ України імені П.Л. Шупика. №1-2021.-С. 52-56.

Кошова І.М. Плацентарна дисфункція у жінок із ретрохоріальними гематомами у І триместрі вагітності: діагностика та тактика ведення // Перинатологія та репродуктологія: від наукових досягнень до практики. Електронне науково-практичне видання НУОЗ України імені П.Л. Шупика. №3-2022.-С.10-15.

Кошова І.М. Характеристика фетоплацентарного комплексу у жінок із ретрохоріальними гематомами у І триместрі // Репродуктивне здоров'я жінки.-2022.-№4.-С.45-48.

Koshova I., Lubkovska O. Features of retrochoir hematomas and their effect on the course of pregnancy // (2022) “Eureka : Health Sciences”, Number 4, p.18-25.  

Кошова І.М. Сучасні аспекти прогнозування плацентарної дисфункції:  тези матеріалів науково-практичного семінару в форматі телемосту «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога»  20 лютого 2020 року, Київ-Дніпро-Кривий Ріг-Запоріжжя  //  Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 37. -Київ-2020.-С.140.

Кошова І.М. Ретрохоріальна гематома у І триместрі вагітності – як фактор ризику перинатальних  ускладнень:  тези матеріалів науково-практичного семінару в форматі телемосту «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога»  12 березня 2020 року, Київ-Тернопіль-Хмельницький  //  Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 38. -Київ-2020.-С.111.

Кошова І.М. Ретрохоріальна гематома у І триместрі як фактор ризику плацентарної дисфункції:  тези матеріалів науково-практичної школи-семінару в форматі телемосту «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога»  17 вересня 2020 року, Івано-Франківськ-Чернівці-Ужгород  //  Збірник наукових  праць співробітників НМАПО імені  П.Л.Шупика. - випуск 39. -Київ-2020.-С.107.

Кошова І.М. Сучасні можливості прогнозування плацентарної дисфункції у жінок після допоміжних репродуктивних технологій: тези науково-практичної фахової школи-семінару з онлайн трансляцією “Клінічні рекомендації в практиці акушер-гінеколога” Дніпро-Запоріжжя  24 лютого 2021 року // Перинатологія та репродуктологія: від наукових досягнень до практики. Електронне науково-практичне видання НУОЗ України імені П.Л. Шупика. №1-2021.-С.87.

bottom of page